Asena’nın Evi ve Mobilyaları

Oryantalde üzerine isim tanınmayacak bir sanatçıdır Asena. Daha çok dans figürleriyle ön plana çıkan sanatçı evinin kapılarını bugüne kadar hiçbir magazine açmamıştır. Bu sebepten tahminler üzerine konuşmak en doğrusu. Asena’nın mobilyaları adı altında birkaç söz etmek gerekirse renkli olduğu sanırım aşikardır. Giyiminden midir bilinmez ama taşların, ince detayların, süslerin hakim olduğu bir ev hayallere geliyor. Büyük ihtimalle villayı andıracak bir eve sahiplik eden usta dansöz sanatını icra ederken de magazinlerde ise evinden söz ettirmemiş durumda. Bunlar anlıyoruz ki kendisi daha çok işiyle ön planda olma amacında. Yılların tanınan ismi sporla olan yakın bağlatışından dolayı bilinecek bir durumdur ki evinin bir köşesi kendisi için bir spor merkezidir.
2008 yılında Paris Hiltonla olan dansını yüzbinlerce kişinin izlemesinden dolayı Asenanın Paris Hiltona olan hayranlığı bilinir ve bu sebepten Asenanın resimleri diyecek olursak büyük bir Paris Hilton tablosu hayal etmek mümkün.
Her sanatçı için ödüllerin ne kadar önemli olduğunu biliriz. Bu sebepten usta dansözünde evinin en güzel köşesini ödüllerine ayırdığı aşikardır. Aydınlatmanın ise yüksek dozda olabileceği dekor tahminleri arasındadır.

Güzel İstanbullu sanatçı ülkemizin en güzel şehrinde yaşamını sürdürmekte. Her bayanın en sevdiği dekorlar şüphesiz ki şifonyer, tablo ve en özel aydınlatmadır. Bu özel bayanında evinde muhakkak bu dekorlar en güzel biçimdedir. İşinden dolayı en iyi ses sistemini evinde barındırması herkesin tahmin edebileceği bir gerçektir. Yatak odasında bulunan büyük ayna ve makyaj malzemelerini koyma amacıyla oluşturulan dolaplar her bayanın evinde büyük önem taşır.

Asenanın mobilyaları ve Asenanın dekorasyonu denilince bilmemiz gereken en önemli şey bayanların ortak istekleri ve ortak düşünceleri.

Asena’nın Evi ve Mobilyaları” üzerine 5 yorum

  1. Asena’nın evindeki mobilyalar da oynuyordur. 🙂 🙂 Türkiye’nin unutulmaz önemli dansçılarından birine elbette lüks mobilyalar, lüks perdeler ve lüks mutfak mobilyaları, jakuzili banyolar, el dokuması ipek halılar yakışır

  2. Asena’nın evi bence şen şakrak bir dekora sahiptir. Kendi iç dünyasının güzelliğini ev dekorasyonuna yansıtmıştır kesinlikle

  3. bence Asena’nın renkli ve modern mobilyalarla döşenmiş samimi ve rahat bir dekorasyonu vardır

  4. asenanın evi kesin klasik mobilyalar ile döşenmiştir. osmanlı mobilyalarını da seviyor bence. onları da kullanmış olabilir

  5. asenanın mobilyaları klasik mobilya tarzıydı galiba. magazin programında izlemiştim. salonunda klasik oturma grupları kullanmıştı. yatak odası takımı da çok göz alıcıydı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir