Koç burcu kadını için dekorasyon fikirleri

koc-burcu-dekorasyon-tercihi-3

Koç kadını evinde de özgürlük ister

Koç burcu kadını giyimde olduğu gibi dekorasyonda da ısrarla “kırmızı” diyor. Kırmızıya yakın turuncu gibi sıcak bir renk de Koç kadının vazgeçemediği enerji dolu bir seçimdir. Uzmanlar koç kadınlarına kırmızıyı kontrast renk olarak kullanmalarını tavsiye ediyor. Kırmızı bir koltuk, birkaç minder, fon perde veya bir halı yeterli olabilir. Bu ateş kadını, cesur renkleri, kuvvetli tonları sever. Sarı, yeşil ve mor da bu kadınların evlerinde arzuladıkları atmosferi yaratmalarına yardımcı olur.

Koçlar eskiyle yeniyi birleştirip zamanda yolculuğa çıkmayı da sever. Deri döşemeler de bu kadının tercihleri arasında yerini alacaktır. Her şeyin en kalitelisini severler. Yeniliğe düşkün olduklarından evlerinde yeni çıkan her aleti bulmak mümkündür. Koçlar elektronik aletlere ve teknolojiye düşkündür.

koc-burcu-dekorasyon-tercihi

Özgürlüklerine de çok düşkün bu kadınlar dağınıklıktan hiç hoşlanmadıklarından minimalist bir tarzı benimseyeceklerdir.

Koçlar mobilyada ahşabı tercih eder. Yatak odalarının rahat olmasına çok önem verirler. Modern çizgilerden hoşlandıkları için döşemelerde ve ev tekstilinde sade desenleri görmek isterler. Konfora düşkün olduklarından sallanan sandalye ya da minderler keyiflerini yerine getirecektir. Koç kadının evi modern, kullanışlı ama göz alıcı mobilyalarla döşenmeli. Antika eşyalar da koçların hoşuna gider.

Aktif ve hareketli bir yaşam tarzları olduğundan evde çok fazla vakit geçirmeyen Koç kadını için ev iş dışında geçirilecek zamanı temsil eder. Evinde huzuru değil canlılığı ararlar. Bunun için evde partiler düzenleyebilirler. Hareket eden eşyalar koçları mutlu edecektir. Yerinde duramayan bu kadın için hareketli masalar, sandalyeler, koltuklar ideal olacaktır.

Koç burcu kadını için dekorasyon fikirleri” üzerine 3 yorum

  1. Burcumun özelliklerini karşılayan bir yazı olmuş. teşekkürlerimi sunuyorum. Dekorasyonda kırmızı ve sarı modelleri tercih ediyorum.

  2. Koç burcu ev dekorasyonu deyince biraz baskın taırlarını çalıştırır 🙂 Mesela iç mimarlar koç burcu kadını ile zor çalışırlar. Çünkü koç brcu kadını evini dekore ederken hangi koltuk takımını alacak, hangi yemek odası modeli eve yakışır vs. konularda iç mimarı bastırır. Yani kendi bildiğini okurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir