Yılbaşı Dekorasyonu

Dekoratif Yılbaşı Süsleri

Yılbaşına yaklaştıkça bunu özel bir gün olarak addedenler programlarını yapmaya başlıyorlar. Kimileri dışarı çıkmayı tercih ederken kimileri ise evlerinde kutlamayı tercih ediyorlar. Böylece hem maddi açıdan tasarruf sağlanmış oluyor, hem de ev ortamında daha samimi ve daha eğlenceli bir gece geçirilmiş oluyor. Ev için bir hazırlık içinde iseniz öncelikli olarak dekorasyonu netleştirmeniz gerekiyor. Ne de olsa yılbaşı dekorasyonu önemlidir.

Yılbaşı Çam Ağacı ve Süsleri

Yılbaşı dekorasyonunda temel iki öğe var. Bunlardan ilki şüphesiz kırmızı. Yılbaşı yaklaştıkça her yerde kırmızıları görmeye başlıyoruz. Yılbaşı kutlamasının yapılacağı mekan için de bu durum değişmiyor. Temanız kesinlikle kırmızı üzerine kurulmuş olmalı. Bunu aksesuarlar ile sağlayabilirsiniz. Mekan süslemesi yaparken tercihinizi kırmızı aksesuarlardan yana kullanmalısınız. Bir diğer nokta ise yılbaşı masası. Masanızı da kırmızı peçeteler, kırmızı bir konsept üzerine kurun. Bu sayede yılbaşı ruhunu daha iyi yansıtmış olacaksınız.

Yılbaşı dekorasyonunda misafirlerinize klasik aksesuarlardan dağıtmayı düşünüyorsanız bu aksesuarlarda da kırmızıya ağırlık verin. Normal şartlarda uzak durmaya çalıştığınız abartılar yılbaşı gecesinde uygun olabilir. İkinci öğeye gelecek olursak o da tabii ki çam ağacı. Bir evde yılbaşının kutlandığını o evdeki süslü çam ağacından anlayabiliyoruz. Çam ağacı kullanmak istiyorsanız kesinlikle canlı ağaçları tercih etmemelisiniz. Bu duruma hassasiyet gösterin ve plastik ağaçları tercih edin. Plastik çam ağaçları da artık gerçek görüntüsüne çok yakın olacak şekilde üretiliyor ve birçok yerde uygun fiyatlara satın alınabiliyor.

dekoratif-yılbaşı-süsleri

yılbaşı-çam-ağacı-fiyatları

yılbaşı-dekorasyonu

Christmas tree with presents and fireplace with stockings

yılbaşı-dekorasyonu-süslemeleri

Yılbaşı Çam Ağacı Fiyatları

Plastik çam ağacınızı da satın aldıktan sonra sıra bunu süslemeye geldi. Klasik süsleri mi kullanmayı düşünüyorsunuz? Bu daha çok tercih edilse de siz farklılıktan yanaysanız buna yorum katabilir, daha ilginç sonuçlara ulaşabilirsiniz. Örnek olarak not kağıtlarını kullanabilirsiniz. Daha önceden hazırlayacağınız küçük not kağıtlarını iplere takın ve ağacın dallarından sallanacak şekilde ağaca bağlayın ya da yapıştırın. İlgi çekici, farklı bir yılbaşı dekorasyonu olacağı kadar misafirlerinizin ilgisini de çekeceksiniz.

Yılbaşı Dekorasyonu” üzerine 2 yorum

  1. Yeni yıl yaklaştıkça heyecanı da telaşı da başlıyor yavaş yavaş. Aralık ayı Ocak ayına hazırlık yapmakla geçiyor genelde. 🙂 Yılbaşı dekorasyonu haberine de tam da bu konuda araştırma yaparken rastladım. Yılbaşında ev dekorasyonu ister istemez değişikliğe uğruyor. Çam ağacı süslemelerinde plastik ağacın kullanılmasını öneriyorum ben, ağacı süslemek en zevkli kısım zaten. Şimdiden ben herkese yeni yılda diledikleri tüm güzellikleri ulaşması temennisinde bulunuyorum.

  2. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çok çabuk geçti bence. Yılbaşı telaşesi başladı yine. Ev dekorasyonu yılbaşında daha da canlanıyor, çam ağacı süslenince bir de ev dekorasyonu capcanlı oluyor. Ben önümüzdeki yıl için herkese sağlık, huzur ve bol kazanç diliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir