Elektrikli Şömine Giydirme Modelleri

Hiç şüphesiz şömineli bir ev herkesin isteyeceği tarzda bir evdir. Önceki zamanlarda sadece zengin kesimin evlerinde var olan şömineler günümüzde yeni tasarımlarıyla yavaş yavaş her eve girmeye başladı. Elektrikli şöminelerin çıkmasıyla birlikte şömineli ev de hayal olmaktan ziyade artık çoğu kişinin dekorasyon planları arasında yer alıyor. Odun ateşiyle ısınan şöminelerin her evin yapısına uymaması ve zahmetli olmasından dolayı şömineli evler çoğu kişi için hayalken artık elektrikli şömine modelleri ile birlikte dekorasyonun vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir. Kaliteli bir ısı yapısına sahip olmasının yanı sıra dekoratif açıdan da oldukça şık olan elektrikli şömine modellerini Asortie Mobilya evinizin dekorasyonuna uygun farklı ölçü ve modellerde tasarlanmaktadır.

dekoratif-klasik-şömine

elektrikli-şömine-modelleri

şömine-modelleri

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Elektrikli Şömine Giydirme Modelleri” üzerine 2 yorum

  1. asortie mobilya klasik tasarım konusunda çok başarılı. elektrikli şömine giydirme modelleri harika olmuş. elektrikli şömineler hem zahmetsiz hem de bu tarz model giydirmeler sayesinde şık bir yapıya kavuşmuş.

  2. yaz geliyor ama yine de aslında bu tarz şeylerin fiyatları düşüyor yaza doğru. elektrikli şömine giydirme modelleri çok hoş ve şık görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir