MOBESKO İzmit’te mobilyanın merkezi oldu

MOBESKO bölgenin mobilya merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Bir evin ihtiyacı olabilecek tüm mobilya ürünleri, beyaz eşya, mutfak, banyo, halı, mefruşat, ev tekstili, aydınlatma aksesuarlarının yanı sıra ofis mobilyaları ile müşterilerine hizmet veren MOBESKO, 2010 yılından beri İzmit’te mobilya denince akla ilk gelen isim konumunda. Türkiye’nin ve Kocaeli’nin en iyi markalarını bünyesinde toplayan mobilya merkezinde düşlediğiniz her türlü mobilyayı bulmak mümkün olduğu gibi bu ürünlere piyasanın altında fiyatlarla, ekonomik koşullarda sahip olabiliyorsunuz.

MOBESKO’nun hayatımıza getirdiği en büyük kolaylık, tüm markaların bir arada bulunabilmesi. Müşteriler alışveriş sırasında yeme ve içme ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor. Bölgeye Sakarya, Yalova, Bursa başta olmak üzere tüm Doğu Marmara illerinden mobilya müşterisi geliyor. Müşteriler keyifli bir gün geçirip seçkin markalar içerisinden beğenilerine ve ihtiyaçlarına uygun seçim yapabiliyor. Hangi ilden gelmiş olursa olsun müşterilerin seçtiği mobilyalar kapısına teslim ediliyor.

images (3)MOBESKO İzmit, sosyal hizmetleri ile de alışverişi kolay, zahmetsiz ve keyifli hale getiriyor. Alışveriş yaparken otopark ve güvenlik gibi sorunlar yaşamadığınız gibi, alışveriş dışında da pek çok hizmet alabiliyorsunuz.  Mobilya merkezinin 750 araç kapasiteli açık, 800 araç kapasiteli kapalı otoparkı bulunuyor. Mağazaların her biri ise 4 kat ve bin 600 metrekareden oluşuyor. Saygılı, profesyonel, güler yüzlü personeli MOBESKO’da alışverişi de keyif haline getiriyor. MOBESKO’nun sosyal tesisleri arasında restoran, kafeterya ve cami de bulunuyor.

92 bin metrekare alana 92 girişimci ile 100 milyon liralık bir yatırımla kurulan proje, her şeyden önce İzmit’te ticareti canlandırdı. MOBESKO’da şikayet kurumu olduğu gibi ayrıca zaman zaman düzenlenen anketlerle müşteri şikayetleri ve beklentileri de belirlenerek bunlara uygun adımlar atılıyor.

MOBESKO yönetimi şimdi de bu alana bir AVM yapmayı planlıyor.  Böylece bölge tam bir alışveriş merkezine dönüşecek.